Penzion Jevisovice Salamoun

**** Penzion Salamoun ubytovanie JevisoviceRodinný penzión a pizzeria Šalamoun sa nachádza v krásnej prírode Jevišovickej pahorkatiny v mestečku Jevišovice len 15 minút autom od Znojma. Penzión ponúka ideálne zázemie pre rodinnú dovolenku, firemné akcie, školenia, športové pobyty a sústredenia, cykloturistiku, predĺžené víkendy a mnoho ďalšieho.

Jevišovice penzión Šalamoun ubytovanie:
Penzion Šalamoun poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách, prípadne 3 a 4 lôžkových apartmánoch s vlastnou kuchynkou. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie - vaňu alebo sprchovací kút, SAT - TV. Väčšina izieb je novo zrekonštruovaných v domácom štýle. Kuchynky sú plne zariadené aj riadom a chladničkou. Niektoré apartmány majú balkón alebo terasu.

Penzion Šalamoun Jevišovice ubytovanie Znojmo služby:
Celková ubytovacia kapacita penziónu je 45 lôžok. Súčasťou penziónu Šalamún je aj vlastná reštaurácia a pizzéria s oddeleným salónikom, barom a venkovnou záhradkou. Parkovanie automobilov je priamo v objekte penziónu. Športové vyžitie zabezpečujú vonkajší bazén v areáli penziónu, priamo vedľa penziónu je novo vybudované multifunkčné ihrisko s umelým povrchom na tenis, basketbal, volejbal, futbal. Vedľa záhradky je veliká trampolína. Nové futbalové ihrisko s umelou trávou tretej generácie s umelým osvetlením a kompletným zázemím.

Šalamoun ubytovanie penzión Jevišovice reštaurácia:
Pizzeria Šalamoun Vás pozýva do Jevišovíc a okrem talianskej kuchyne vám ponúkne aj kuchyňu českú, vrátane špecialít. Na veľkoplošnej obrazovke môžete sledovať športové, hudobné a filmové vysielanie. Penzión Šalamoun ponúka aj možnosť vonkajšieho grilovania a posedenie pri krbe. Možnosť organizovania firemných osláv, seminárov, svadieb ... 

Dovolenka v Podyjí ubytovanie Jevišovice penzión Šalamoun Turistika v okolí:
Mesto je postavené na sútoku riek Jevišovky a Nedveky. U západného okraja mesta je na rieke Jevišovke postavená vodná nádrž Jevišovice. Sú tu hneď dva zámky Starý a Nový zámok. V roku 1990 bolo historické jadro Jevišovic vyhlásené mestskou pamiatkovou zónou. Športové centrum Sýpka Jevišovice je centrum športu a vzdelávania - Bowling, kolky, biliard, internet, sauna, bazén, galerijné priestory. V okolí je veľa nádherných cyklotrás s napojením na vínne cesty Znojemského regiónu.
Penzion Jevisovice Salamoun - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Jevisovice Salamoun - hotel má reštauráciuPenzion Jevisovice Salamoun - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Jevisovice Salamoun - k dispozícii letná terasaPenzion Jevisovice Salamoun - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Jevisovice Salamoun - krytý bazén v hoteliPenzion Jevisovice Salamoun - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Jevisovice Salamoun - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Jevisovice Salamoun - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Jevisovice Salamoun - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Salamoun ubytovanie Jevisovice Aktuálne počasie: hmla
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 7 °C
Nočná tepl.: -3 °C
Vietor: 6 m/s

Adresa: Penzion Salamoun Jevisovice 274 Jevisovice 67153 Czech Republic

E-mail: pension-Jevisovice-Salamoun@cz-hotel.eu